Google Maps активізує боротьбу з фальшивими відгуками: нові обмеження для бізнес-профілів

Google Maps оголосила про нові заходи для боротьби з фальшивими відгуками на бізнес-сторінках. Пошуковий гігант впроваджує обмеження на профілі, які порушують їхню політику щодо фальшивих залучень. Ці заходи можуть включати тимчасове видалення відгуків, блокування нових оцінок та відображення попереджень на профілях, в яких були видалені фальшиві коментарі.

Географічний обхват нововведень

Ці обмеження були вперше введені у Великій Британії на початку цього року, але тепер, за даними Search Engine Roundtable, нові правила поширюються на бізнес-профілі в усьому світі. Проте наразі попередження про фальшиві відгуки доступні лише користувачам у Великій Британії, як підтверджує приклад, опублікований Майком Блюменталем на платформі X.

Суть нової політики Google

Згідно з політикою Google щодо забороненого та обмеженого контенту, відгуки на Картах повинні точно відображати реальний досвід користувачів про місця або підприємства. Будь-який контент, що не відповідає цим критеріям, включаючи коментарі, які були отримані коштом винагороди рецензентів, заборонений. Крім того, Google активно виявлятиме відгуки, які намагаються маніпулювати рейтингами шляхом використання кількох облікових записів або модифікованих систем.

Невизначеність у визначенні порушень

На сьогодні неясно, як Google точно ідентифікує фальшиві відгуки, що можуть порушувати правила. Проте загроза публічного розголосу може бути достатньою для того, щоб компанії утримувалися від спроб штучного підвищення своїх рейтингів. Введення попереджень також має на меті допомогти користувачам уникати ненадійних закладів, адже відгуки не просто зникнуть без пояснення.

Очікувані результати для бізнесу та користувачів

Нововведення Google може суттєво змінити спосіб, у який користувачі сприймають інформацію про бізнес, а також підвищити відповідальність компаній за свої репутації. За допомогою цих заходів Google прагне створити більш прозору та чесну екосистему для бізнесу і споживачів.

Нагадаємо, Google запускає новий інструмент для перевірки ШІ-зображень.

Вам також може сподобатися

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій